Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Oliwcia(czarna)

Skarga na OLCZITE[Zamknięty]

Polecane posty

Gość Oliwcia(czarna)

[AMXBans] Powod: 'nie wkrecaj sobie na glowke takich glupot.. twoje samouwielbienie jest zalosne/pozdrawiam'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:408042971'
[AMXBans] Twoje IP: '5.172.239.176'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
PTB: Round ended, checking

WIECIE CO.... to juz sie robi żałosne ..... ciągle ma do mn pretensje wyśmiewa sie i wgl ....  widać gołym okiem ze jest zazdrosna ..... to że jak wchodza gracze na serwer i pierwsze co witaja sie ze mna to źle?!? miałam juz z nia spine .... najpierw dala mi bana na 5 min dobra okej.... pozniej caly czas beke cisnela i nie wnikalam w to powiedzialam xtremowi i on to zalagodzil.... kilka dni temu znowu miala do mn sapy z tego powodu ze pisalam na chacie i cos napisalam typu,,,,żarcik,,,  a ona do ,mnie ,,,,ssij,,, to wiec ja se nie pozwole by taki ktos jak ona mn wyzywal wiec jazda byla .... wyszlam z serwera a ona dostala upomnienie od kogos nwm nie bylo mnie ..... i teraz znowu dostalam bana na 30 min! co to bedzie za kilka dni ! nie dosc ze jest arogancka to jeszcze w hamski sposob sie odzywa do graczy ...... mam juz tego serdecznie dosc ... jeszcze jedno plum gadal z nia i mialysmy sie omijac wiec nie odzywalam sie ani nic :) a ta znowu dzisiaj do mn z twarza ..... to juz naprawde zalosne ..... z tg co wiem admin ma byc surowy ale ma miec kulture! i tlumaczyc innym a nie to co ona wyprawia ! to juz przechodzi wielkie granice ...... mysli ze jak ma admina to jest jakas lepsza czy co?! ona jest taka sama jak my wszyscy , kazdy z nas jest na równym poziomie sa lepsi i sa gorsi ale to kwestia grania w cs ...... kazdy czlowiek jest taki sam i nikt nie ma prawa ponizac innych osob ! ja na to bynajmniej nie pozwole a tymbardziej tak zarozumialej adminki ....

dziekuje <3 prosze o rozwazenie tego co napisalam i niech ktos wreszcie sie wezmie za nia ..... 

30709844_504530866644929_3184790633067839488_n.jpg

Wiesz...........................co..................................................ale........................................te................................kropki...............................moglaś.....................................sobie.............................podarowac.................bo.......................niewygodnie...............sie....................to...................czytać.

Edytowano przez ~Learn[t]hese$k!ll's™
  • Zabawne 3

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to z chęcią powiem że byłem na serwerze kiedy dostałaś tego bana. Piszesz że adminka Cię wyśmiewa (nic takiego nie słyszałem więc się z tym nie zgodzę) dalej mogę napisać, że Ty lubisz sama zacząć specjalnie do kogoś wypisywać żeby tylko Cię lubił, przy czym są "romanse" na serwerze. Jeszcze dodam jedno być zazdrosnym o takie coś? Takie zachowanie u dziewczyny chyba nie jest zbytnio lubiane, że kręci się z każdym pierwszym lepszym (sorry za takie słowa). Co raz bardziej żałosne są twoje skargi oraz zachowanie, uważam że ban się należał pozdrawiam!

Słuchaj, admin to nie robot. Każdy musi coś z siebie wyrzucić, a co do tego czy jest lepsza jak ma admina w 100% się nie zgodzę admin to człowiek rozsądny, wyrozumiały, pomocny. Nie jest lepsza po prostu  bardziej dba o serwer niż gracz. Usuń tą skargę zanim polecą tu nie potrzebne wyzwiska.

Pozdrawiam!

Edytowano przez VeN

Dziewczyny spokojnie, umówicie się na solo po pszyrce i problem z głowy. :) 

Przez cwaniaK,

Wypowiadają sie osoby które powinny sie wypowiadać :)

Przez cwaniaK,

Nic do tematyu nie wnosisz

Gość Oliwcia(czarna)

nie usune skargi .... skarga jest jak najbardziej potrzebna bo mnie to denerwuje postaw sie na moim miesjcu ? jakas laska sie rzadzi i wydaje slownictwo jakby byla zle wychowywana niech sie troche uspokoi i wypije melise i juz xD bedzie wszystko okej xD a co do solowki to z mila checia haha 

Witam serdecznie :) 

Dziewczyno, ty juz tak zmyslasz, ze nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :D 

Nikt nie twierdzi, ze admin jest lepszy.. To nastepne co wymyslilas.. 

Ciagle prowokujesz.. Wymyslasz, ze jestem zazdrosna (tylko ciekawe o co ;))

"Bajerujac" do wszystkich, nie musisz wspominac o mnie..skoro ewidentnie widac, ze Cie olewam :P  A co najlepsze, potem piszesz swoje smieszne skargi, ktore nie sa adekwatne z prawda ;) 

Zastanow sie nad swoim zachowaniem, bo to naprawde zalosne.

Nie wiem co ty chcesz osiagnac tym co robisz..

Troche za wysoko sie cenisz lala :* 

Twoje samouwielbienie przekracza wszelka skale :D 

I prosze nie komentowac, skoro nie jest sie w temacie :) 

Pozdrawiaam xD 

• Super 2

Gość Oliwcia(czarna)

lala ? xDDDDDDD to ty sie upokarzasz swoją inteligencja patusie xDDD gdybys byla chociaz troszke mądra bys nie dawala banów za nic xD A TO ZE MAM WIEKSZE POWODZENIE to idz na operacje plastyczną i moze ona cos zdziala ;333 nie mam zamiaru sie toba przejmowac xD dla mn ban jest bez powodu a to tylko i wylacznie twoja zazdrosc ;3 jak jestes to powiedz to i miej z z glowy bo takim zachowaniem daleko nie zajedziesz ;3 dla mn temat zakonczony xD pozdrawiam  ;33 

Gość Oliwcia(czarna)

jestes dla mn nikim i zawsze bedziesz ;333 sa inni admini ktorzy maja prawo mi dac bana Z POWODU a nie xD OLEWAM cie jak moge xD BO TYLKO ZYCIE ZATRUWASZ <3 BAAAAY 

Gość ANECZKA

Znam Olę i wiem, że niczego Ci nie zazdrości, byłam przy paru sytuacjach, Twoje zachowanie jest po prostu tępe. Zachowujesz się jak pusta lala i myślę, że to to wszystkich denerwuje. To jest serwer, a nie portal randkowy, jeśli chcesz sobie pobajerowac z kolegami to na ts, dziękuję. 

Gość Oliwcia(czarna)

jak ja mam chlopaka jakie randkowanie ludzie hahaha 

Naucz sie formulowac zdania ;) I troche kultury..

Rodzice powinni ci uniemozliwic kontaktu z komputerem bo robi ci sieke z mozgu.. 

I vice versa  

• Lubie to 1
  • Super 1

Gość Oliwcia(czarna)

wiesz ty powinnas se chlopaka znalezc bo serio juz ci odwala bycie samotna xDDDD

Gość Oliwcia(czarna)

DLA MN TEMAT SKONCZONY ! KONIEC ! xD bo mam spam xD POZDRAWIAM HEH 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania