Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Joker

Skarga na grafikow forum[Zamknięty]

Polecane posty

Witam.  Skarge pisze z takiego powodu że na sieci jest totalny brak poziomu jesli chodzi o podania grafikow itp.. 

Jakis czas temu grafik never give up dolaczyl do grafika i jego poziom prac to jest masakra.  Ja nie wiem o czym wy myslicie ze jesli ktos w gimpie doda napis to jest dobry? Proszę administracje i przemyslenie tej skargi...  A Pana Vena proszę o nie olewanie mojej skargi na steamie..  Napisalem mu skarge żeby coś z tym zrobił bo w pewnym stopniu szanuje jego pracę.. A on po prostu powiedzial co wiedzial i tyle.. Nie wiem dopisze napis w paincie i dostane grafika?  Troche powagi droga administracjo.. 

Nie jestes grafikiem lub administratorem/modaratorem nie wypowiadaj sie! 

• Zabawne 1
  • Co to ma być? 1

Nic nie mówię ale taką sygnaturę jak ty masz to ona nie błyszczy poziomem, żeby oceniać innych.

• Lubie to 1
  • Super 1

Napisano (edytowany)

Twoja skarga powinna wylądować w koszu !

Na steamie nie olałem Twojej "skargi" po prostu napisałem, że jego prace są na poziomie optymalnym i myślę, że na sieć serwerów counter strike to wystarczy..

2 sprawa poziom grafik jest dobry, a nie jakieś dodanie napisu pokaż mi przynajmniej jego 1 prace z takim "dodaniem napisu do obrazka" zresztą myślę, że on posiada takie coś jak gimp/photoshop i nie korzysta z painta ;) Skarga jest jedynym słowem nie potrzebna. Napisałeś, aby nikt sie nie wypowiadał prócz grafików i administratorów/"modaratorów" każdy powinien mieć swoje prawo głosu jesteśmy jedną siecią stoned jest u nas już troche i nie było z nim problemu, a skarga jest bez sensu. Kiedyś się lubiliśmy, ale chyba na innej sieci masz za dużą władzę? Jeśli już jesteś na innej sieci to tam zostań i nie wracaj tutaj, bo sposób napisania Twojej skargi jest bez sensu. Wejdziesz raz na miesiąc na forum i myślisz, że jesteś najlepszy ? Przynajmniej tak mówiłeś jakiś tydzień temu na mixie.. Powagi to chyba u Ciebie brakuje pisząc takie coś ! Następnym razem zacznij chodzić na polski i naucz się składać zdania, jeśli piszesz skargę na stoneda to napisz, a nie piszesz o podaniach grafików !

Moje zdanie jest takie - skarga do kosza.

Edytowano przez VeN
  • Super 1
  • Zabawne 1

Napisano (edytowany)

Sygnatura nie moja,  ale mysle ze jest ok patrzac na render i wyciecie postaci.  Ven nad Toba nie będę się rozpisywac bo jestes w pewnym stopniu smieszny. Poprosze rodzicow o slownik najelpszej jakosci

Edytowano przez Joker
  • Zabawne 1

Napisano (edytowany)

1.Kolego zobacz na swoją sygnaturę ;) 

2. W pracach graficznych nie sięgasz mi do pięt :)

3. @VeN robi fajne prace i jeżeli masz do niego problem to se miej ... hmmm ... MASZ BÓL DUPY ... że ktoś jest lepszy :D 

4. Cytując Cię "Ja nie wiem o czym wy myslicie ze jesli ktos w gimpie doda napis to jest dobry" opiszę Ci proces robienie jakiejś pracy

- pobieram faje tło 

- obrabiam je dodając efekty twarde światło itp itd.

- dodaje jakąś postać 

- po raz kolejny jakiś efekt tym razem na nią nie 1 tylko kilka miejmy to na uwadze

- dodaje napis oblamówka cień lub coś innego 

I ty to nazywasz dodanie napisu ... pffff masakra

Dzięki za uwagę 

Never give up  

10922008_693434940777839_1110862735_n.jpg.0ff5c9031a35049be837c343df098a37.jpg

Edytowano przez Never give up
  • Lubie to 1
  • Zabawne 1

Dobra widze ze jestescie frajerami XDD

Typ pobral zdjecir z neta z napisem never give up XDD

Dobra widzę kolejna siec z jedynymi na poziomie,  a reszta no wlasnie

Bye 

Przez cwaniaK,

No to warnik leci za słownictwo :)

Myślę, że mogłeś się rozpisać lepiej, ale dziękujemy za (nie) inteligentnie złożone zdania ;)

No to do (nie)zobaczenia

• Co to ma być? 1

Dobra przyjdz jescze kiedys do mnie na ts zebym Ci zrobil paczke do metina XDDDD   @VeN

Dzieki za nauczenie mnie polszczyzny stary

Bye

• Zabawne 2
  • Nie podoba mi sie 1

Nie róbmy z tego jakieś afery jak na sieć serwerów takie prace graficzne wystarczają :)

Ja nie mam zastrzeżeń ;)

"Typ pobral zdjecir z neta z napisem never give up XDD"

"Sygnatura nie moja,  ale mysle ze jest ok patrzac na render i wyciecie postaci."

Hmmm ... SŁYSZĘ BÓL DUPY

1. Tak masz rację zdj pobrane z neta :)

2. Sygnatura nie twoja to po jakiego ciorta je wstawiasz bocie ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania