Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo Escobar

Moja opinia.

Polecane posty

Serwer idealny, idealni ludzie tylko jakby zachowywać troszkę więcej kultury, ponieważ nie grają tam tylko osoby chcociaz te 16+ grają czasem osoby po 12 lat.

• Lubie to 1

Fakt, kultura czasami potrafi być postawiona na niskiej poprzeczce, ale co do graczy, to według mnie większość serwer to jest osoby starsze, ja mało kiedy spotykam "dzieci".

- Nie mam pojęcia czy powinienem tutaj się wypowiadać, lecz chciałem coś dodać do opinii @~Learn[t]hese$k!ll's™

Pozdrawiam :)

Moim zdaniem, na #1  nie jest tak zle z kulturą :) każdy admin reaguje na przeklinanie, wyzwiska czy też nadużywanie mikro. Lecz oczywiscie bedziemy mieli uszy i oczy szeroko otwarte :)

Podpinam się jeśli mogę, moim zdaniem jeden z najlepszych serwerów DD2, muszę przyznać że robi się zbiór doświadczonej administracji, pełna profeska jeśli chodzi o utrzymywanie ładu oraz porządku jak i przez właścicieli przez Opiekuna a także adminów! Pozdrawiam, ciągle strzelane ;)

6 godzin temu, ` Drakulus' #NoForm' napisał:

Podpinam się jeśli mogę, moim zdaniem jeden z najlepszych serwerów DD2, muszę przyznać że robi się zbiór doświadczonej administracji, pełna profeska jeśli chodzi o utrzymywanie ładu oraz porządku jak i przez właścicieli przez Opiekuna a także adminów! Pozdrawiam, ciągle strzelane ;)

Zawsze i wszędzie strzelane będzie mordo???✋

Też nie ma co przesadzać że za to że dorosły stary gracz zaklnie i zostanie zbanowany nawet Ci po mutacji już, przypominam że CS taki jest że ktos sie czasem zdenerwuje i przeklnie lecz jeśli nikogo nie obrazi to chyba nie ma powodu nawet do kicka, max upomnienie ,a nie wygramy z tym. Na Plycie CS z tyłu jest magiczny znaczek

?+16 (chyba) ?

Edytowano przez septii
  • Super 1

Może jeszcze w regulaminie napiszcie zakaz przeklinania, kto przeklnie ban 1 godzina   (bez przesady)   każdy klnie i kląć będzie.

Rozumiem jak ktoś się ciśnie to wyjebać na 10 min żeby ochłonąć, ale nie jak ktoś pod nosem sobie  powie "Ku**a mać"

• Super 1

Dokładnie za to nie powinno nic byc na serwerze o jakimś poziomie, osobiście nigdy nie banowalem za to że ktos sobie pod nosem używał wulgaryZmów i nie było narzekań, każdy był chyba zadowolony. Oby nikogo nie obrażał a jeśli obraża bardzo mocno wtedy ban powinien iść z miejsca. Tak mi sie wydaje z własnego doswiadczenia i wiem że mamy taką administrację że za ku*** nie będzie banowac!?✋?✋piona

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania