Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JustMeNow

Skarga na admina DD2 #1

Polecane posty

Twój nick: JustMeNow

Nick osoby oskarżonej: BoGu

Powód:  "Kultura" xD 

Opis sytuacji: Jakiś gracz, trollował na mikrofonie, piszczał. Wyzywali go przez mikrofon cały czas, a gdy ja zginąłem napisałem tylko "Ściśnij cipkę" i nie było to obraźliwe tylko żartobliwie, z jednego filmiku na YouTub'ie. Cóż, admin mógł o tym nie wiedzieć, ale dlaczego zbanował tylko mnie? Jak na moje mnie zbanował bo mnie nie zna, a tamtych nie zbanował po koleżeńsku. 

Dowody: 

http://stara-gwardia.pl/amxbans/amxbans/ban_list.php?bid=17275

*DEAD* joolz. :  zamknij morde retardzie

bape is joining the Terrorist force
[VIP] *DEAD* Klawisz :  pizde sklej

[VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip
[RoundSound] Teraz gramy: Balvin, Willy William - Mi Gente
You have muted MPQ
PTB: Round ended, checking teams.

[VIP] JustMeNow :  scisnij cipke

Jeszcze jakiś gracz przez mikrofon powiedział "Zamknij mordę przeszczepie" 

Tylko ja nie widzę sensu tej skargi ?? Hej dostałem bana, bo wyzywałem, a inni nie.  Może admin znał tamtych 2 i często się z nimi droczy ? 

Komunizm się skoskończył (Skoro jeden został ukarany dla przykładu to zbanujmy  wszystkich). Admin nie ma obowiązku banować wszystkich za to samo, bo wtedy serwer będzie pusty. Być może zostałeś przykładem dla innych lub to nie było twoje 1 przewinienie....

• Pomocne 1

2 minuty temu, MisQuZii napisał:

Tylko ja nie widzę sensu tej skargi ?? Hej dostałem bana, bo wyzywałem, a inni nie.  Może admin znał tamtych 2 i często się z nimi droczy ? 

Komunizm się skoskończył (Skoro jeden został ukarany dla przykładu to zbanujmy  wszystkich). Admin nie ma obowiązku banować wszystkich za to samo, bo wtedy serwer będzie pusty. Być może zostałeś przykładem dla innych lub to nie było twoje 1 przewinienie....

Nic nie wniosłeś do tej skargi, nie dotyczy ona Ciebie, więc się nie wypowiadaj. Skoro często się z nimi droczy, to powinien tym bardziej ich zbanować. Serwer nie spustoszeje od 3-4 osób, więc nie pisz głupot. :)

Admin ma obowiązek pilnować porządku na serwerze, co wiąże się z pilnowaniem kultury na serwerze, a skoro inni wyzywają graczy i on nie może ich banować, bo zbanował już jednego, to nie wiem co ty masz za tok myślenia.

@MisQuZii czyli jak na serwerze będzie 3 cziterów, jednego zbanuje i dwóch będzie dalej grało bo serwer spustoszeje? Nie pisz głupot.

Edytowano przez JustMeNow
  • Nie podoba mi sie 1

A nie pomyślałeś o tym, że może tylko twój brak kultury admin wyłapał ? Po prostu zauważył i zbanował. Nie było mnie przy tym, ale mam nadzieję, że BoGu wejdzie na forum i to wytłumaczy :)

PS. JustMeNow nie Tobie oceniać czy ktoś coś do tematu wniósł czy nie.

Przed chwilą, ` maJami. napisał:

A nie pomyślałeś o tym, że może tylko twój brak kultury admin wyłapał ? Po prostu zauważył i zbanował. Nie było mnie przy tym, ale mam nadzieję, że BoGu wejdzie na forum i to wytłumaczy :)

PS. JustMeNow nie Tobie oceniać czy ktoś coś do tematu wniósł czy nie.

Jak mógł wyłapać tylko mój, skoro napisałem w tym samym czasie co inni + inni wyzywali przez mikrofon, więc jak mógł nie wyłapać? 

A co on wniósł do tematu? Z tego co wiem nie można wypowiadać się w skargach które danej osoby nie dotyczą :)

Dlatego napisałem, że mam nadzieje, że BoGu wejdzie i wyjaśni sprawę 30 minutowego bana :/. A do tematu przez użytkownika wyżej została wniesiona ważna informacja, która dotyczy tego, że admin nie ma obowiązku przez jedno zamieszanie zbanować połowę serwera. I nie porównuj banu za kulturę do banu za czit. Jeżeli jest zamieszanie i wielu ludzi bierze w tym udział to banuje się zazwyczaj jednego lub 2 graczy po to, żeby inni wyciągnęli wnioski. To tyle z mojej strony i czekam na relację BoGa. 

No tak, ale to nie ja pisałem pierwszy tylko ostatni, więc dziwne że zbanował mnie, z czystego przypadku. 

Poprostu BoGu zna panów zamieszanych w tą sprawę i nie chciał ich banować, tylko tego którego nie zna.

To tyle z mojej strony, czekam na jakieś konkretne wyjaśnienia ze strony admina.

Admin to nie Bog. Wszystkiego nie da sie ogarnac. Za mikro tez polecial. Na przyszlosc zachowuj sie jak nalezy.  Wylapalem akurat Ciebie i nie jako jedynego w miedzy czasie. Drazysz problem ktory sam zrobiles. 
Kazdego traktuje tak samo nie ma wyjatkow czy znajomy cz sasiad. 
Dziekuje za uwage.

Edytowano przez BoGu

1 godzinę temu, BoGu napisał:

Admin to nie Bog. Wszystkiego nie da sie ogarnac. Za mikro tez polecial. Na przyszlosc zachowuj sie jak nalezy.  Wylapalem akurat Ciebie i nie jako jedynego w miedzy czasie. Drazysz problem ktory sam zrobiles. 
 Kazdego traktuje tak samo nie ma wyjatkow czy znajomy cz sasiad. 
Dziekuje za uwage.

Tak, więc pokaż mi bana w AMXBANS'ie wtedy, kiedy ktoś wyłapał po mnie od Ciebie za kulturę. Bo ja jak patrzałem to nikogo innego nie wyłapałeś więc nie zmyślaj tych banów, bo to akurat można sprawdzić.

1 godzinę temu, Trumper napisał:

Dostane warna ale walić

Amen :)

Myślę, że Ty nie masz co tu pisać, nazywając administrację serwera idiotami. :)

http://wklejto.pl/563206 - 8 linijka

• Nie podoba mi sie 1

Przez ` SAS,

Mowił o ludziach którzy łamią regulamin a nie administracji.

Każdy ma nerwy admin nie robot.. Nie uważasz, że mogłeś się nie odzywać ? Jeżeli ktoś trollował to admin tego mógł nie widzieć, a Twoja wypowiedź tylko pokazała Twoją kulturę i brak znajomości regulaminu.

5 minut temu, VeN napisał:

Każdy ma nerwy admin nie robot.. Nie uważasz, że mogłeś się nie odzywać ? Jeżeli ktoś trollował to admin tego mógł nie widzieć, a Twoja wypowiedź tylko pokazała Twoją kulturę i brak znajomości regulaminu.

Jaki brak znajomości regulaminu? Przecież wiadome że na serwerze nie można używać takich słów, a jeżeli ty uważasz że mógł nie widzieć, to masz problemy z czytaniem widocznie. Moją kulturę? Myślę że nie tobie ją oceniać, bo nawet nie wiesz jaka jest. Stwierdzasz ją po 2 słowach, no spoko. 

1 minutę temu, JustMeNow napisał:

Jaki brak znajomości regulaminu? Przecież wiadome że na serwerze nie można używać takich słów, a jeżeli ty uważasz że mógł nie widzieć, to masz problemy z czytaniem widocznie. Moją kulturę? Myślę że nie tobie ją oceniać, bo nawet nie wiesz jaka jest. Stwierdzasz ją po 2 słowach, no spoko. 

Wytłumacz mi czy człowiek z kulturą odezwie się do kogoś "sklej pizdę" nie było mnie przy tej sytuacji, ale to jest śmiech. Nie widziałem na ile dostałeś tego bana, ale pewnie nie na długo, więc po co ta afera ? Poczekasz trochę i odpoczniesz.

Zrozum to i nie pisz kolejny raz, bo nie będę robił z błahostki gówno burzy.

@VeN ban był na 30 minut ale był tylko dla mnie, i jeszcze admin zmyśla że banował innych.

Ale masz dziwne rozumowanie, jeszcze takiego w internetach nie widziałem. Nie chcesz robić gówno burzy z błahostki, to po co się tutaj  wypowiadasz? 

Masz kolejny problem z czytaniem, bo napisałem co innego. 

Twoje wypowiadanie się tu jest jak powiastka "Nie wiem, ale się wypowiem".  :)

Wypowiedziałem się po to, żeby Ci przekazać, że ten ban był prawidłowy i się ciesz, że nie dostałeś na więcej.. A jak Ty to powiedziałeś "Nie wiem, ale się wypowiem" to mogę odbić "Mimo tego, iż zrobiłem błąd to robię z niego aferę"

Moje rozumowanie nie jest dziwne tylko nie ma dla mnie czegoś takiego w regulaminie, że za wulgarne słowo ma nie być bana. Napisałeś, dostałeś. Zrozum w końcu.

5 minut temu, VeN napisał:

Wypowiedziałem się po to, żeby Ci przekazać, że ten ban był prawidłowy i się ciesz, że nie dostałeś na więcej.. A jak Ty to powiedziałeś "Nie wiem, ale się wypowiem" to mogę odbić "Mimo tego, iż zrobiłem błąd to robię z niego aferę"

Moje rozumowanie nie jest dziwne tylko nie ma dla mnie czegoś takiego w regulaminie, że za wulgarne słowo ma nie być bana. Napisałeś, dostałeś. Zrozum w końcu.

Dłuższego? xD Nie wypowiadaj się już, bo czytać mi się nie chce twoich wypocin

Wydaje mi się, że dosyć już tej wymiany zdań. Gdy na serwerze jest admin, a jakaś osoba nadużywa mikrofonu najlepiej jest ją zgłosić na u@, chyba właśnie od tego to jest :) niż pisać jakieś nieprzyjemne teksty na say'u lub wyzywać gracza przez mikrofon. Jeżeli chcecie coś miedzy sobą jeszcze wyjaśnić to lepiej na pw. 

Edytowano przez ~Justyna~
  • Lubie to 2
  • Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania