Skocz do zawartości
Wariatka :)

Opinia[Zamknięty]

Polecane posty

Ze względu na to, że mam dzień wolny, ale nie ma z kim pograć na serwerze, postanowiłam , że go zaopiniuję.

Na SG gram od marca tamtego roku, wtedy bardzo często , po zmianie administracji, i z powodów osobistych  znacznie rzadziej.

Wiele na serwerze od tamtego czasu się zmieniło.

- admini to totalna porażka... ( nie piszę tu o wszystkich) raczej o tych którzy nie znają regulaminu, banują zamiast początkowo upominać i kickować ,przyjmowani są , bo zamienili kilka zdań na TS3 z administracją ( nie chodzi tu o Ciebie @PLum) , już nie pisząc o tym ,że 3/4 dziewczyn rejestrujących się na forum dostaję admina ?  a się totalnie na tym nie zna. GT osób składających podania sięga dna, nie wspominając o aktywności na forum i serwerze, która jest bliska 0 . Mogę podać 7 przykładów podań, które powinny zostać automatycznie skreślone. Zróbcie po prostu porządną selekcję.  Lepiej mieć 10 konkretnych niż 20 byle jakich.

Kiedyś żeby mieć admina trzeba było wykazać więcej zaangażowania na sieci i spełniać wszystkie KRYTERIA.

- ostatnio serwer dosyć często laguje 

+ fajnie, że na serwerze można pograć dalej ze starymi graczam @Wariat :) @Gucio @OLCZITA @Armin van Buuren @LoLiTa_MoniCzKa_DesPasiTo

itd.

+ @~Justyna~ nie znam Cię, może nie tyczy się to serwera , ale pracę na forum wykonujesz świetnie ! Dawno nie było takiej moderatorki . I to jest wielki plus.

Edytowano przez Wariatka :)
  • Lubie to 2
  • Super 2
  • Pomocne 1

I z tym się zgodzę. Niektóre podania, które są przyjmowane to jakaś tragedia.. 

Pozwolę sobie zacytować fragment z pewnego podania :)

"Dlaczego ty: a bo tak

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: wystarczająco"

Pomijając to, że ta osoba nie podała informacji kiedy opłaci składkę i znajomości amx, mimo to podanie zostało przyjęte :D szkoda gadać

• Zabawne 1

Bardzo Ciekawa opinia, lecz nikt nikogo nie zmusza do gry na serwie na siłę.  :)

I jeśli są uwagi do adminów można napisać skargę na danego admina bądź napisać do Opiekuna danego serwera. 

Pozdrawiam serdecznie. 

P.S. 

z aktywnością na forum to się troszkę zgodzę  :)  

(Ale ogólnie mało użytkowników na forum zagłada) 

Edytowano przez Kugiel
  • Lubie to 1

Oo dziękuję, to bardzo miłe :) 

Co do adminów i składanych przez niech niektórych podań to zgadzam się z Tobą w 100%, jeżeli mają być przyjmowanie podania typu:

"Dlaczego akurat Ty: BO JESTEM WASZYM PANEM" 

Czy takie jak właśnie Ola zacytowała, to nawet nie myślmy, że ta sieć będzie traktowana poważnie. 

• Lubie to 2

Hahah kugiel właśnie nikt nikogo nie trzyma dlatego teraz jest 6 osób na serwerze w wakacje , co jak pamiętam w ubiegłym roku pył pełny od 10 ( pamiętam bo czerwiec i lipiec były miesiącami po kontuzji i grałem dużo) Ja starałem się wytłumaczyć że idą w złym kieunku bo myślałem co ogarniają co do nich mówię, ale stwierdziłem " a nie to jednak ku*wa gamonie xd) Cqly admini na jednej rzeczy się znają na zegarku xd cały czas spamują resp i resp chodź to spamowanie jest denerwujace bo przyciąga uwagę podczas gry i można zostać dead. Porażka zaczyna sie od opiekuna który jak sam powiedział nie ma dostępu bo on opiekuje się adminami ???? czym ? Nsami którzy dostali flagi , bo do adminów to im dużo brakuje a jak się opiekuje to widać po tym co robią i jal drastycznie spada liczba graczy i GT aaa bym zapomnił jak to majami twierdzi oni nie grają dla gt i ich nie obchodzi ? to tak jak o mistrzostwa są akurat reprezentacja grała i mówiła że ją ranking fifa nie obchodzi xd. Na serwer jak widziałem grają ludzie na steam ale z banem na GO i na 1.6 też są spaleni ale gdzie ktoś ogarnia aby sprawdzić na Banid kogoś . Banid ? A z czym się to je ? mówiłem że takie bezsensowne zachowania i kick o ban do niczego nie prowadzą i szkoda pieniędzy na reklamy to usłyszałem od Majamiego że oni się zrzucają i co z tego to znaczy że najpierw zapłacić zachęcić potem wyrzucić , czy to nie głupie ?  Na forum też była głupota aby było dużo serwerów w tabeli ale po co skoro one są puste , i jak widzę tabelka się zawęża . A wracając do serwera to ci Cqly okreslilem termin kiedy on podupadnie , czyli będzie oplacany ale będzie po 15 osób w szczytowych godzinach . Kończąc jak się jednego nowego admina wprowadza do grona doświadczonych adminów to coś z niego będzie a jak się naraz wpuścić bandę baranów to baran bierze przykład z barana i wychodzi to co widać zero sprawdzania graczy pod względem cheat tylko pod względem czy opuścił juz resp i kick i ban hahah pozdro sorry za błędy na telefonie w pracy pisałem

• Lubie to 2

56 minut temu, Kugiel napisał:

Bardzo Ciekawa opinia, lecz nikt nikogo nie zmusza do gry na serwie na siłę.  :)

I jeśli są uwagi do adminów można napisać skargę na danego admina bądź napisać do Opiekuna danego serwera. 

Pozdrawiam serdecznie. 

P.S. 

z aktywnością na forum to się troszkę zgodzę  :)  

(Ale ogólnie mało użytkowników na forum zagłada) 

Nie gram tu na siłę, gram bo lubię :) Ale skoro wymyślono nową rangę 'opiekun serwera' , który w zasadzie odpowiedzialny jest wyłącznie za adminów, to chyba jego działka? 

Graczom na sieci ma się lepiej grać.

A zdarzały się sytuacje , że sama musiałam mutować adminów , bo krzyczeli przez micro, nie wspominając o spamowaniu na ekranie.

Również pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze :)

Edytowano przez Wariatka :)

Wariat ; lepiej żeby grało 6 osób z którymi się dobrze gra a nie cały serwer zyebów :)

Widzę że troche żal dupe ściska że odszedłeś z administracji i cały czas masz jakieś żale i aluzje :)

Jeśli Ci coś tutaj nie pasuje to nie rozumiem co za problem znaleźć inną sieć? Majami ma opiekuna i z tego co widze dobrze sobie radzi ale widzę że dalej masz jakieś problemy z tym że pisał z Cqly :)

@Wariat :) wybacz, ale piszesz takie bzdury, że aż się chce śmiać... zajmuje się nsami, którzy dostali flagi ? Gdybyś nie zauważył cała ekipa administracji dd2 #1 ma steam. Druga sprawa kiedy ja powiedziałem, że oni nie grają dla GT ? Powiedziałem, że ja się dorzucam do reklam po przez opłacanie składki za admina to kolejna sprawa. Jak nie wiesz co pisać to nie pisz nic zamiast pisać bzdury. Jak już ktoś wyżej napisał jeśli Cię coś boli to poszukaj innej sieci. Mówisz o bezsensownych Banach A tak się składa, że pozwoliłem sobie ostatnio sprawdzić Twojego amx bans I powiem ci, że przykładem nie świecisz I nie swieciłeś nigdy. Zaświecic za to możesz chamstwem I brakiem kultury. Proszę bardzo to ten hipokryta, który "banował ludzi pod kątem czitów A nie za pierdoły ". Powody jego banów też dają dużo do myślenia. Pozwolę sobie dodać, że to Ty były HEAD ADMIN wchodzisz na serwer, obrażasz graczy i adminów, rzucasz "mięsem" na lewo i prawo każdego przy tym krytykując. Taki daje przykład innym graczom były HEAD ADMIN sieci. Nie wpomnę o tym, że dziwnym trafem 2 graczy, którzy zwrócili ci uwagę I weszli z Tobą w konwersację nie mogło po tym wejść na serwer przez kilka dni. I kto tu działa na niekorzyść sieci ? Bo chyba Ty skoro prawdopodobnie przez Ciebie ludzie nie mogli wejść i grać przez kilka dni. 

Nie pozdrawiam i również pisałem na telefonie jednak z mniejszą ilością błędów -.-

Screenshot_20180627-130633.png

Screenshot_20180627-130641.png

Edytowano przez ` maJami.

Panie Komu ufasz.

I po co prawic moraly i marudzić. 

Graj sobie jak chcesz ale nie pouczaj bo Ty już tu jesteś nikim. 

Może i Cię ktoś szanuję i lubi. 

Ja Cię nie znam nie mogę powiedzieć czy jesteś spoko gość czy zwykła wsza. 

Do zobaczenia na serwie. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania