Skocz do zawartości
Wariat :)

10/10 amx xd skarga ![Zamknięty]

Polecane posty

Mój: PKU 

Słabego admina : Paula 

opis: albo uczy się dopiero amx i nie umie banować albo jest ....... zbanowała mnie na 3h  z tydzień temu po czym grałem parę razy na serwerze i dostałem perma dziś .

Plum mówiłem że to coś nie ogarniętego masz  w administracji , widziałeś jak grałem kilka razy już ale patologia została w administracji nadal jak sam widzisz ! z resztą nazwa grupy fb sieci odpowiada temu co tu się dzieje :) :) :)  

• Pomocne 1

Wiesz cos w tym jest ale jak admin jest z lapanki nie oczekujmy cudow ----taka zasada jest bo jest 

• Lubie to 1
  • Pomocne 1

Plum w odpowiedzi do twojego zamknięcia tematu żebym wziął oddech ! 

Nie muszę brać bo już wiem z czym mam do czynienia  ! byłem w wyższej administracji pewnie ze 5-6 lat więc potrawie rozpoznać czy ktoś się do czegoś nadaje !  więc sam wiesz co teraz robisz wiedząc ze ona mnie banowała ze 6 razy w jednym dniu ja dostawałem ub i ona ponownie banowała a gdy odczekałem bana i grałem cały tydzień to coś weszło i mnie ponownie zbanowało ! Więc świadczy to o zerowym porozumieniu w administracji !!! a takie coś co zwie się adminem myśląc że ma z wami kontakt Fb więc może robić co chce ! 

a po co tu grasz jak Ci nie pasi ???
idź grać gdzie indziej i nie marudź.

Kugiel nawet bym ci odpisał ale KIM TY JESTEŚ ?!

Ja rozumiem gdybym chciał źle dla tego serwera ale tego nie chce ! 

Pisałem że źle robicie ciągle spamując na Y@@ o respie  wielki żal był że was upominam ! przestaliście jednak ! więc dobra rada ! 

Wyrzucaliście za blokowanie slota ze speca chodź było na serwerze 18 jakie blokowanie a mówiłem że im więcej pokazuje tym lepiej ! przestaliście 

Pisaliście pierdoły na Y@@ , że tak admin nie robi bo każdy czit widzi kiedy jest admin ( w miarę przestaliście zostało jeszcze to coś tam ! ) 

Mam wymieniać dalej ? I skończcie z tekstem tym zjebanym zmień serwer ! bo to Ku**a ja 10 razy więcej na nim i ja byłem od początku na nim i razem z resztą dążyłem do jak najlepszego rozwoju tego serwera i sieci i nie dziw się mi że jaki widzę to co jest jako admini to mnie coś trafia bo to niszczy to co zrobiliśmy !

Tu taki Trump czy coś powie że chodzi mi o pieniądze xd kim ty byłeś jak to się rozwijało NSem ? tak zwykłem botem na serwerze którego można było wyrzucić za resp , kupił steam jest adminem więc kozak xd OK tylko staram się to Plumowi wytłumaczyć że takie coś sieci nie rozwinie !!!  

• Lubie to 1

Ale teraz jesteś nikim.

nie pasi  wypi...... 
tyle w temacie,  boli dupa że już tu nic nie możesz.
Wujek dobra się znalazł  hahaha

Wujek dobra dobra RADA skarga nie dotyczy ciebie nie wypowiadaj się w niej bo dostaniesz warna !!!

Twoje posty powinny być uznane za spam bo nic nie wnosisz do tematu ( Widzisz różnice doświadczenia ? ) REGULAMIN którego nikt tu nie zna !!!

dlatego olewam takich ludzi jak ty !!! 

• Lubie to 1
  • Pomocne 1

Wnoszę wiele do tematu.

Bo takie pluskwy jak Ty trzeba tępić

Dziękuje Kugiel jak Plum to zobaczy dopiero zrozumie to co przyjął do sieci :)

Poczytaj regulamin forum to kiedyś zrozumiesz gdzie się możesz wypowiadać jako admin ! bo w skargach które nie są na ciebie to jako zwykły admin  nie możesz się wypowiadać tylko administracja wyższa a ty w niej nie jesteś XD 

Raczej kogo wieśniaku a nie "co" 

Przeczytaj swojej wypowiedzi zobacz zachowanie kilku adminów na serwerze,więc jak będziesz może kiedyś dorosły (jak widzę wiek o tym nie świadczy xd ) 

to zrozumiesz dlaczego użyłem słowa co xd a wypowiadając się dalej wiesz że gdyby to forum funkcjonowało według regulaminu to już masz kilka warnów ? 

A twoje wypowiedzi tylko świadczą o tym na czym się znasz i na czym potrafisz się wypowiedzieć a jak umiesz zrobić to widzimy xd

To daj mi  Warna.   A nie możesz ?  Bo jesteś nikim....    sory.   A jak dostanę to trudno nie będę płakał jak Ty, że to nie tak tamto nie tak idź w rękaw się komuś wypłacz dzidziuś.
Ty będziesz dla mnie zawsze pluskwą którą trzeba usunąć.

Jeżeli szukacie miejsca do kłótni to wybraliście złe miejsce. Jeden i drugi. Każdy kozak i przytacza regulamin chociaż sam go w tym temacie nie przestrzega ! Skargę zamykam, bo to nie miejsce do kłótni,

close.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania