Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja sobie nie  wybrałem miejsca do kłótni tylko złożyłem skargę na Paule !!!

Dlaczego zamykasz skargę nie rozwiązując skargi ? a to że tam wypowiada się admin który nie ma prawa tego robić to nie zamykaj tematu !!! tylko nadaj warny osobie która nie może się tam wypowiadać !!! Po co Kugiel tam pisze ? ma do tego prawo ? NIE !!! to czemu moją właściwą skargę zamykasz ? 

• Pomocne 1
  • Nie postarałeś się 1

Przez ` SAS,

To składaj skargę a nie kłóć się !

Czuje się urażony przez tą wesz wnoszę także o Warna dla tej Pani  co piszę głupoty.

coś Ci w życiu nie pykło że tak się srasz i szukasz dziury w całym. 

Edytowano przez Kugiel

Przez ` SAS,

Odpuść, nie pisz w temacie który Ciebie nie dotyczy !

Kugiel przecież wiesz że im więcej twoich wypowiedzi tym bardziej one mnie śmieszą ! I pokazują obraz tego co tu teraz się dzieje ! ani razu nie odpowiedziałeś nic ALE TO NIC w temacie mojego bana i skargi tylko swoje opowieści :) 

majami dałem skargę to mi ją zamknąłeś !!!!!!!!!!!!!!

A to że to coś się wypowiada i jemu odpisuje to tylko świadczy kto jest w administracji !!!

Ja nie robię spamu tylko odpowiadam na zarzuty w mojej skardze !!!! w której nawet admin banujący miał wyjebane się wypowiedzieć chodź to coś było w tym temacie !!! 

• Lubie to 1
  • Pomocne 1
  • Nie postarałeś się 1

Po pierwsze @Kugiel tak jak napisał maJami warto już odpuścic, bo to do niczego dobrego nie prowadzi i robią się niepotrzebne kłótnie na forum. Proszę o wypowiedzenie się admina banujacego @liluszekmaluszek. A osób, która ta skarga nie dotyczy proszę o wstrzymanie się z wypowiedzią z wyjątkiem administracji wyższej. 

• Lubie to 1

Możesz przybliżyć cel Twojej skargi Patrzy komu ufasz ? Bo nie wiem o co Ci chodzi człowieku tym razem ? Co chwile masz jakieś ale do mnie :) hehe nawet nie wiem czemu :) podobam Ci się  ? To są inne metody na zaczepianie xD a najlepiej jak byś się zajął Ceqly :)  mógłbyś napisać, co takiego Ci tym razem zrobiłam ? Proszę Cię napisz w jednej skardze jaki masz problem, a nie piszesz milion skarg i śmieciem forum jakimiś głupotami

• Lubie to 2

Cel skargi chyba zawsze jest jeden , bo nie odpowiada mi twoja postawa jako admina !

Chodzi mi o to że banujesz jak chcesz chociaż administracja daje mi ub !

Ty mi XD nie mam aż tak dużej wady wzroku ani nie pije tak dużo !! po co wątek prywatny ja też mam ci wtrącić taki sam ? ....... lecz jak zostałem może nie będę się zniżał do twojego poziomu bo mnie tam pokonasz doświadczeniem ! Bo to co czasem u ciebie słychać w mikrofonie a ty nadal grasz nie najlepiej o tobie świadczy ! A skarga dotyczy bana więc nie wiem po co pisałaś takie coś ! 

Zabnowałaś mnie na 3h odczekałem a po kilku dniach zbanowałaś mnie permem !! o to mi chodzi. 

Ja wiem ile robią takie skargi i co z tego będę zaśmiecał forum bo wy robicie gnój na serwerze więc wszystko w jednej kupie jest !!! 

• Pomocne 1
  • Nie postarałeś się 1

Napisze Ci wyltumaczenie zwiezle i zrozumiale w podpunktach, żebyś nie miał problemów ze zrozumieniem :)

1. Dostałeś perma, dlatego że: dostałeś kiedyś ode mnie bana ( 3 godziny) za obrażanie mnie :) po czym wbiłeś na serwer po 10 minutach na aktywnym :) dostałeś perma za to, później płakałeś Krystianowi i Guciowi o to xD i dawali Ci UB dla świetego spokoju

2. Jakoś wszyscy na serwerze mnie lubią, nie ma żadnych skarg na mnie prócz Ciebie :) praktycznie nie grasz na serwie a najwiecej szczekasz :) 

3. Walą mnie Twoje rangi jakie masz hehe i tak całą gwardia ma z Ciebie beke :)

4. Na pewno mój poziom jest wyższy niż Twoj, bo tak szczerze mówiąc mi by się nawet nie chciało pisać co chwile nowej skargi i co chwile wymyślać nowy powód, o co Pan Wariat może dzisiaj się przyczepić xD chyba nie za dobrze spisz w nocy, albo masz za duzo czasu wolnego, albo w sumie nie masz swojego życia xD

5. I ostatni punkt, jakoś nikt nie mówi ze jest gnój na serwie :) wszyscy uznają za bardzo dobry serwer, a ludzie Twojego pokroju właśnie psują tą fajną magie jaka jest na serwie, właśnie takim zawracaniem dupy :) 

z mojej strony to tyle nie mam zamiaru już się więcej wypowiadać na ten tamt, nawet jak odpiszesz i mnie zjedziesz z góry na dól :) mam na to wyjebane że tak powiem :)  nie musisz mnie lubieć, mam pełno innych zajebistych ludzi z serwera wokól siebie :) 

Pozdrawiam Cie serdecznie Wariacie :) 

Dla mnie ten temat można już zamykać, chyba ze kolega chce jeszcze coś dodać #majami 

1. To Świadczy o twojej zerowej wiedzy !!! jak można wbić na aktywnym skoro banujesz steam id ? Jestem graczem steam to jak mogę na aktywny hahah nie ośmieszaj się ! Czyli banowałaś mnie za to ze masz zero pojęcia jak działa amx !!!

2. Szczekasz to chyba Ty , a ja mówię na temat ! wiem że nie rozumiesz to co mówię bo o tym świadczy to co napisałaś w podpunkcie pierwszym !! a to podstawowa widza do banowania !!! ( druga jest taka że jak byś banowała z odpowiednim powodem to bym ci wcześniej wytłumaczył na co banuje amx i jak można ominąć bany hahah!)

3. Takimi ludźmi akurat się nie przejmuje :) bo i nie ma kim !

4. Zostawię to z takim komentarzem że to nie ja się chwale na serwerze wśród dzieciaków że jarałaś zioło i następnym razem co zwróciłem ci nawet uwagę że u ciebie w mikrofonie słychać płaczące dzieci a ty w najlepsze grasz to świadczy  wiesz  o czym.... odpowiedziałem na tak samo niskim poziomie jak i ty napisałaś ! 

Dobrze że masz dużo wspaniałych ludzi z serwera obok siebie  hahah super to zabrzmiało xd 

A i to że  mówisz że mało gram a zaraz mówisz że nie mam swojego życia to trochę się gryzie :) Myśl czasem !

Tak temat może być zamknięty ze skargą przyjętą bo jak widać nie masz pojęcia za co banujesz bo się nie znasz !!!  

edit: 

Beke możecie mieć bo skoro mało co umiecie zrobić to pozostaje wam się śmiać :) :) 

Tylko pomyśl jak mnie rozbawiłaś że mnie za aktywnego banowałaś :)

Bogu : Wszystko ok 

tylko szkoda że nie zobaczyłeś że to ona weszła pierwsza na sferę prywatną 

więc jak chcesz być obiektywny to nie pisz tego tylko do mnie !

• Nie postarałeś się 1

Pamietam akcje. Chociaz skleroza doskwiera.
Bana dostales to po co dalej sie pchales, gdzie to jest gorsze wykroczenie niz picie w miejscu publicznym.
Kopiesz i kopiesz a dol juz wykopany. Chcesz sie wykazac moze w polityce zrobisz kariere. 
Dostawales UB bo pewnie o niego prosiles kogos kto nie byl wtajemniczony w cale to zajscie. Jak widac do czasu. 
Jesli macie jakas osobista spine to na boku. Akcja, akcja ale to juz lekko na pokaz, gdzie chcesz na sile dowiesc swojej racji. 
Jest cos takiego w regulaminie chyba dobrze pamietam ,, za obraze admina grozi ban,,. 
Zamiast rozglosu powinienes zaprosic Paule i glownodowodzacego zeby sprawe wyjasnic.
Nie obraz sie bo Cie nie krytykuje tylko wyrazam swoje zdanie bo bylem chcac nie chcac swiadkiem zdarzenia.
Proponuje dojsc do porozumienia albo rozejsc sie w zgodzie i unikac bliskiego kontaktu ze soba.
 Zlinczuj mnie ale u mnie na wsi ,, byle jak ale potrafia sie ludzie zachowac,,  wyciaganie czegos na sile zeby pokazac kto jest lepszy nic tu nie da. 

Co do tych placzacych dzieci to kazde placze :D moze grac, grala a ktos w tym czasie zajmowal sie dzieckiem. 
Jesli Ty tak emocjonalnie podchodzisz do problemow wirtualnych to w zyciu realnym masz ciezko i szukasz odskoczni wlasnie w takiej postaci jak widac.

edit. 
Moge juz takich szczegolow nie pamietac. 
Wina jest po obustronna. Chociaz wiem ze wystarczy jeden impuls i czlowiek czasami palnie glupote.
Najlepiej odpuscic albo wyjasnic miedzy soba. 
Jak karac to obie strony :D sprawiedliwosc musi byc. 
Pogadajcie i najlepiej sprawe zamknac bo nic dobrego nie wyjdzie z przepychanki slownej. 

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania