Skocz do zawartości
Gość

Zost4lem zwyzyw4ny[Zamknięty]

Polecane posty

Gość

Twój nick : Lolp4dek:*

Nick osoby osk4rzonej: Byku :) , joolz 

Powod: Zost4lem zwyzyw4ny przez 4dminow

Opis sytu4cji : 4dmin joolz n4pis4l n4 cz4cie je pierdole , je odpowiedzi4lemu mu n4 to kultur4, po czym on k4z4l mi ss4c , po chwili to s4mo n4pis4l Byku, po j4kis 2 minut4ch joolz n4pis4l ze lubie ss4c fiutki .Podobne sytu4cje mi4ly juz miejsce wczesniej. Zost4lem n4zw4ny przez nich dzb4nem  n4 cz4t boxie .

Niestety nie posi4d4m dowodow :( .

PS :Przepr4sz4m z4 pis4nie tej 4 4le m4m nie w pelni spr4wn4 kl4wi4ture .

XDDD tyle powiem. skoncz trollowac na sieci bo ci to nie wychodzi

ciężko to rozczytać ale dałem radę 

mnie dotyczy skarga więc odpowiadam

krótko mówiąc jesteś takim pajacykiem serwerowym tu się usmiechniesz tam wyzwiesz więc dziwię sie że napisales tg posta xd 

zanim otrzymalem admina jako użytkownik (zwyczajny gracz) nawzajem się wyzywamiłsmy i oboje się z tego śmialiśmy 

tak samo ostatnio wyzywałeś mnie itp ale ja się nie broniłem flagami :) a tr jak mam admina to co już nic mi  nie wolno ? nie rozumiem tak to wszystko git bylo ty mnie ja cb wyzywalem haha (oczywiscie to byly tylko zartyy w tym przypadku to samo) a tr jak mam admina bedziesz na forum latać ?

ps : nie rozumiem twojego zachowania :) ?

ps: ten tytuł mnie rozwala xd nie raz było tak że wyzywałeś nawet adminstracje w tym mnie a ja ci bana nie dawałem tylko odpowiedzialem po swojemu :) 

a ty teraz na forum latasz wstydz się

Edytowano przez Byku:)
By ` SAS,

Jak chcesz się wypowiadać na forum to pisz tak jak się należy a nie jakieś głupie skróty "tr" "tg" "cb"

Co do skargi wszyscy dobrze wiemy, że Ty @lolpad pajacujesz na serwerze co chwilę. Sam kilka razy Cię banowałem. Mówisz o sytuacji, którą sam sprowokowałeś i zajmujesz nasz czas bo Tobie się nudzi. Poza tym nie masz dowodów i piszesz skargę ? Opamiętaj się i dorośnij. A co najważniejsze przestań pajacować na serwerze. Cześć. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...