Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fibonacci

fibonacci odwołanie 2[Odbanowany]

Polecane posty

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ stara-gwardia.pl
[AMXBans] Powod: 'Na forum widze brak ub. Wyjasnij'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:119212117'
[AMXBans] Twoje IP: '86.111.117.27'
[AMXBans] ===============================================

Nick na serwerze: fibonacci

IP/SID: STEAM_0:0:119212117

Serwer: Only DD2 #1

Data i godzina zbanowania: około 20:15

Powód: brak ub na forum, choć brak bana w amx

Sytuacja wygląda następująco, kiedyś tam dano mi bana i ssy na forum, ja oczywiście je wrzuciłem i czekałem na ub, którego się nie doczekałem.

Następnie złożyłem odwołanie, bo powód braku unbana był i nadal jest dla mnie kuriozalny. Niestety reakcja była negatywna, choć dziwiło mnie to, że nikt rozsądny nie zabrał głosu i się nie przychylił do mojego punktu widzenia.

Po tamtej sytuacji przez długi czas ten ban wisiał aż w końcu zniknął a ja mogłem wejść na serwer (mam stałe ip).

Cała sprawa wraca dzis, bo właśnie Break zasadził mi bana za brak ub na forum. Po krótkiej wymianie zdań zasugerował napisanie kolejnego odwołania i możliwości przyjrzenia się tej sytuacji ponownie.

Owszem, 24 stycznia 2018r kolega nie miał zdjętego bana. Dziś nagle widziałem kolege na forum, i jak każdego gracza co pierwszy raz widzę na serwerze oraz fakt iż grał ponad przeciętnie postanowiłem się mu przyjrzeć, zacząłem go oglądać i nie widziałem nic podejrzanego, dobrze nasłuchiwał co się dzieje w okół. Ale postanowiłem grzebać dalej i zobaczyłem że kiedyś miał bana na naszym serwerze i nie dostał ub. 

Lecz tamta osoba moim zdaniem popełniła błąd ponieważ zdarzają się ale to rzadko przypadki że system zrobi ss z tym samym czasem modyfikacji są to zazwyczaj 2ss ! Tak jak w tamtym przypadku.

Dlatego skoro już mógł wejść na nasz serwer,  to można dać mu szansę patrząc na to że gra dobrze, nie przeklina, kultura jest. Dlatego wnioskuję o odbanowanie gracza, lecz będzie pod naszym okiem, a przynajmniej moim.

Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!!

8UOvlkS.png

Życzymy miłej gry na naszej sieci.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...