Skocz do zawartości
redman

hehe[Zbanowany]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nick na serwerze: hehe

Platforma: steam

Serwer: d2

Link do dema HLTV: to chyba nie w moim interesie leży, co nie?

Link do bana amxbans: http://amxbans.stara-gwardia.pl/ban_list.php?bid=3711

Wycinek z konsoli: "wstaw demo na forum"

Czekam na tą rozpiske.

Edytowano przez redman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstawisz demo to pogadamy. Równie dobrze mógłbym zamiast ss poprosić o demo i musiałbyś je wstawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ale jakie kur_wa demo, przeciez masz hltv to je poszukaj i rozpisz. To Ty masz mi coś udowodnić nie na odwrót.

Edytowano przez redman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty masz poszukać i spakować w rar demo, które następnie masz wstawić tutaj, i które ja rozpiszę i ocenię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowimy teraz o demie z hltv czy ja miałem niby jakieś demo kręcone o którym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o demie hltv. Pobierz demo z godziny kiedy dostales bana i wstaw na forum przez hosting zippyshare

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo to efekt Twojego cewnikowania podczas robienia ss. Gdybyś celowo nie patrzył w podłogę A ssy by były czyste to już dawno byś miał ub. Ale.ssy nie były by czyste bo inaczej byś nie patrzył w podłogę. I jeszcze masz pretensje ? A demo rozpisze ja. Oboje wiemy że nie grałeś czysto i nie wiem co teraz próbujesz osiągnąć tym odwoływaniem się. Przecież wiesz że jak Ci rozpisze to demo to I tak ub nie dostaniesz bo grałeś na wh. 
 

Rozpiska Twojego dema: 

00:40- Jesteś w tt. Idziesz na gale od strony "romana", na gali jest już Twoj kolega z druzyny, widzisz go i cofasz, ale za kilka sekund wracasz bo kolega skoczył na środek i celujesz przez ścianę w koniec gali. Wychodzisz i zabijasz typa. Skąd wiedziałeś, że tam jest?

2:55- Stoisz z granatem w ręce i czekasz na idealny moment żeby rzucić HE. I idealnie go rzucasz w momencie kiedy typ jest tuż za rogiem.

4:13 Początek rundy, idziesz na gale, zabijasz typa, cofasz z gali i za chwilę wracasz i pędzisz z fleszem w ręce ? Skąd wiedziałeś, że nikt Ci więcej nie wyskoczy ?

5:35- Info od Boga chyba.. Paka położona. Wybiegasz resp CT i od razu wcelowany w okno. Każdy wie, że jak TT kładzie pake to przeważnie się chowa na BS'sie, na podeście, w kominie lub w górnym trupie, ale przecież ty masz świetne info i wiesz, że ten akurat sobie poszedł do okna.

5:55- Idziesz po fraga na B i na żywca celujesz po modelu skrzynki w podest. Dokładnie wiesz gdzie stoi terrorysta.

6:34- Tutaj ładnie widać jak celuje po ścianach i wie, że idzie do niego 2 TT więc na nich czeka. W następnej rundzie już wychodzisz na pewniaka bo wiesz, że nikogo nie ma dokładnie w tym samym miejscu, którym rundę wcześniej czekałeś na 2 TT.

7:15- Co to za dziwny skan w dolnego ? Nikogo nie było widać ani słychać. Zaraz po Twoim skanie wchodzi tam Kutabanero i zabija TT. 

8:00- Wychodzisz na gale, ale nie całkiem, bo wiesz, że na końcu gali już ktoś jest chociaż go nie widać. Cofasz się i za moment wracasz i już patrzysz po ścianie.

11:08- Z długiej wpada flesz na romana, tutaj faktycznie mogłeś go zauważyć (flesza), ale jak wytłumaczysz, że typ wyskakuje z awp i kiedy jeszcze jest w locie Ty już jesteś w niego wcelowany ?

12:12- Co to za skany ? Ledwo widać kawałeczek głowy a Ty wyskakujesz znowu z gali wcelowany w zielone na A. Idealnie w ten punkt gdzie się chowa Chmielu 

12:52- Tutaj leżysz pan i kwiczysz. Właśnie po tej akcji postanowiłem Ci zrobić ss. Jesteś przy schodach na gali, idzie do Ciebie  TT na shifcie, nie słychać go, ale Ty według tego co widzisz przez ścianę ustawiasz sobie celownik i wybierasz dobra pozycję, bo wiesz, że zaraz będziesz strzelać.

13:25- Wiedziałeś, że w górnym było co najmniej 2 CT więc cofasz. W tym momencie robię Ci pierwszego ss a Ty celownik w dół i patrzysz w podłogę i się kręcisz. Potem idą moje bluzgi na Ciebie, bo wiedziałem, że jesteś odpalony a tym, że zacząłeś celować w podłogę żeby nie było widać nic na ss mnie wkurwiłeś totalnie.

Przez całe demo nie widać ani razu żebyś sobie od tak celował w podłogę i akurat wpadłeś na taki pomysł w momencie kiedy ja Ci robię ss'y tak ? To nie jest żaden przypadek. Doskonale wiedziałeś, że są robione ss. Grasz jak drewno, nie potrafisz ustrzelić typa z daleka, który się zablokował w oknie. Robię Ci ss'y a Ty sobie robisz jaja. Jeszcze odwołania piszesz. Marnujesz mój czas i robisz z siebie w tej chwili pajaca. Skoro nic nie miałeś to trzeba było poczekać aż się normalnie zrobią ss'y i za 10 min je wstawić na forum. A jeżeli by były czyste to byś dostał UB. Grałeś na wh on/off .

Świadkami bluzgania na Ciebie itd. są @kutabanero. , Lubie Skuna i kilku innych, którzy mi Ciebie zgłaszali na u@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nie jest określone, że nie mogę patrzyć w ziemie podczas robienia ssów, także moja sprawa co na nich robię. Demo jest i tak niezależnie kręcone, wiec niby z czym się chowam na tych ssach? Wiedziałem, że idziesz na spect i czekałem tylko na to. A w zasadzie to teraz wychodzi na to, że masz pożywkę z tego, że patrzyłem w glebe i na siłę coś tam próbujesz udowodnić.

Co do rozpiski to się ustosunkuję jak będę miał dostęp do gry. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiedziałeś, że będą robione ss i celowo patrzyłeś w podłogę to widocznie nie grałeś czysto i bałeś się, że będzie to widać. W innym wypadku byś poczekał aż zrobią się ss, wstawił je na forum i po max 30 min byś grał nadal. A Ty wolałeś kombinować i coś ukrywać i teraz masz tego skutki. Takie ss w ogóle nie powinny być brane pod uwagę i traktowane jako "spalone". To tak samo jak byś zamiast 5 ssów wrzucił tylko 1. Wtedy nie ma nawet rozmowy o ub. Więc wiesz co ? Zamykam temat i idź robić ludzi za głupka gdzieś indziej i marnuj czas komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja prośba o unbana  została oceniona negatywnie ! Ban niestety zostaje !!!

Qo9MjKl.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...