Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak może chlop kogosu upominać ze nie robi Celow mapy jak sam nie robi powiedziałem mu to to dal mi banan na 5 min wrocilem i dostałem na 30 min... kto mu dal Adma ? taki fajny serwer i taki dzban dostal Adma !! "sorki za słowa ale mnie wkurwil jak nie wiem co " ogarnij chlopa i niech nie obraza graczy !!!

Staliscie w 10 na B na ich 2 przegraliscie i płacz że ja na a byłem i nie wyzywa się od kurw i dzbanow za to radzę przeprosić i nie robić scen 

Jakieś demko lub dowody masz?

Pobierz z ostatniej mapy masz dowody dałem 2 kicki żeby się uspokoił dalej wyzywal 

nic nie dbede pobieral !! obrazasz graczy jak zginiesz !! taki z Ciebie Admin ?? przestan grozisz mi jak wroce to dostane bana na tydzień Co to ma Być Gosciu ?

tak wlasnie tracuicie graczy jak ktoś ma Adma i upomina innych a sam nie robi Celow !!

Dawaj dowody jak przegraliscie i zaczelem wyzywać dawaj demo 

8 minut temu, cwaniaK # napisał:

Jakieś demko lub dowody masz?

nbo nie nagrywam... 

ale niech chlop się ogarnie !! 

co to ma być ? ublizac gracza ? czy ich obrazac ??

Za wyzwanie od kurw dzbanow i co to za admin tak wracasz i lecisz dalej kolego sympatyczny masz te dowody czy nie 

Chłopy zluzujcie troszkę , no fakt ale Lamie masz racje że czasami Lord wybucha i sypie z ust za dużo , ale logicznie macie Go na serwie najczęściej i coś tam ogarnia pomaga itd ., bez powodu by Ci nie dam Kicka czy Bana , wczoraj sam dostałem Kicka za Cele od Lorda i jakoś nie czuje jakiejś urazy czy coś . TO TYLKO GRA ! . 

Zacznijmy od tego, że jak chcecie pisać skargi itd. To wrzucajcie jakieś dowody w postaci ssow albo dema. 

Druga sprawa jak już piszecie jakieś posty to radzę wcześniej wsadzić nos w słownik, bo połowy tych wypocin nie da się rozszyfrować. 

Kolejna sprawa @ALE_LAMIE, nie po raz pierwszy nie wykonujesz celów mapy. Sam kilka razy dawałem Ci z tego powodu kicka. Jeżeli ty po kicku wchodzisz I wyzywasz admina, to należy się ban. Jak gram i jesteś na serwerze to często widzę, że bomba tyka, A Ty czekasz tylko na fragi I nic innego Cię nie interesuje. Jeżeli gracz padnie to zdarza się, że coś tam sobie przeklnie czy niby kogoś "obrazi", ale z doświadczenia wiem, że powodem tego są nerwy. Skarga jest do dupy I nie trzyma się kupy. Złożona została dlatego, że admin ukarał Cię słusznym kickiem za cele A później słusznym banem za obrazę A Ty robisz z siebie ofiarę teraz. 

Tak na marginesie.. Skarga napisana w ten sposób nie powinna być w ogóle brana pod uwagę I temat powinien zostać z miejsca zamknięty. Skarga powinna zawierać Nick admina, datę i godzinę kiedy to się stało I dokładny opis sytuacji w raz z dowodami. W tej pożal się Boże nieudolnie napisanej "wiadomości" nie ma ani jednej z wyżej wymienionych rzeczy. Elo, kosz.

• Pomocne 1

POvr7x1.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania