Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Trustman

Moderator VEN[Przyjęte]

Polecane posty

Nick na Forum: VeN

Imię:  Kuba 

Doświadczenie w modernizacji: Doświadczenie jakieś mam, nawet sporo, sprawowałem pracę moderatora na sieci brata, lecz po 3 miesiącach sieć upadła i ja zostałem bez sieci. Byłem moderatorem szkolnej stronki nie wiem czy to się jakoś zalicza xd. Byłem tutaj UBT, grafikiem oraz redaktorem, więc jeśli chodzi o moderaccje forum jestem w temacie. 

Od kiedy zajmujesz się modernizacją forum: 2lata

Ile czasu spędzasz na naszych forum: Sami wiecie, że jak byłem tutaj kimś to siedziałem praktycznie cały dzień i ciągle był ze mną kontakt, myślę ze sporo czasu poświęciłem na to forum i to docenicie. 

Ile posiadasz godzin na forum:  nie ma licznika, ale myślę ze ponad 70

Co byś chciał zmienić na naszym forum : forum jest świetnie prowadzone przez Administrację wyższą, jedyne co chciałbym zrobić to trzymać porządek, pomagać graczom, oraz robić wszystko co mi będzie przypisane. 

Co wprowadzisz do Teamu :  dobra atmosferę, myślę ze team mnie zna, bo jestem tu już całkiem długo. 

Napisz coś o sobie: Siema, jestem Kuba, mam 17lat. Mieszam w województwie Lubelskim, dokładniej w Lublinie, lubię piłkę nożną i siatkówkę, forum traktuje jak Facebooka, naprawdę uzależnilem się od niego. 

Przekonaj Administrację wyższą dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie : drodzy administratorzy jak wiecie robię zawsze co mogę dla forum od prac graficznych po rozwiązywanie problemów dotyczących forum. Jestem tutaj ponad rok, chyba zawsze robiłem to co do mnie należy, nikt się nie skarżył. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

Misquzi sam bym podania nie napisał od tak, po prostu zobaczyłem ze otwarta rekrutacja, a skoro otwarta to znaczy ze coś jest na rzeczy. 

Może nie jestem z wyższej administracji ale ja jestem jak najbardziej ZA!

Uważam że sieć potrzebuje ludzi, którzy będą chcieli coś dla niej robić a wg mnie VEN jest jak najbardziej taką osobą :D 

• Lubie to 1

Ja jestem na NIE z jednego powodu:

-Na tą aktywność co obecnie jest na forum nie jest potrzebny nowy moderator, ponieważ i tak nie ma co moderować.

• Lubie to 1

Ja jestem na tak samo jak Pampek na Tak :) 

• Lubie to 1

Ja również jestem na tak :)

Powodzenia :)

• Lubie to 1

No nwm czy całkiem sie opłaca bo mały ruch na forum itp 

Ale można spróbować

• Lubie to 1

Moja ranga zostanie niedługo zdjęta czyli potrzebujemy moderatora. 

Jestem na tak

-staz

-Doswiadczenie

-Znamy Go Wszyscy 

Powodzenia masz m,oje tak 

• Lubie to 1

0ZnVYFl.png

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania