Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kozak_gracz

skarga na vag, admin się spłakał.[Zamknięty]

Polecane posty

Mój nick: aim ezpzpz
Nick admina: VAG

Powód skargi: śmieszny ban.

Opis: Gram sobie na serwerze, wchodzi vag. Jakis mrozu zaczął mnie wyzywac, nie zwrocilam uwagi. Domyslam sie, ze vag zbanowal mnie za to, ze caly czas dostawal ode mnie kaski (zbyt oporowy gracz), wiec sie splakal i dal mi bana kompletnie za nic.

Dowody:

20190411152915-1.jpg

20190411152925-1.jpg

20190411152930-1.jpg

@ VaG DD2 pozdro, pocwicz, bo bocisz, wiecej masci i nie banuj za byle co.  I pragne dodac, ze mrozu nie dostal zadnego bana ;)

Napisano (edytowany)

Więc Tak na serwerze obowiązuje kultura a że ktoś powiedział że masz Czity , nie znaczy że masz wyzywać graczy od ( CIOTY ) . Dziękuje za uwagę :) , sam go sprowokowałeś więc .....

Edytowano przez VaG

Następny NoNejmik się znalazł czy jakoś tak , spłakać to ty się możesz , spłakałeś się zakładając ten temat za 1 godzinnego bana jak mała dziewczynka  , z resztą rank Ci nie spadnie jak z Ciebie taki Pro Gracz :D Więc Nie Płacz Kochanie miłej gry życzę i zobaczymy kto pierwszy się spłacze ;) Kociaczku heuheu 

Przez ` SAS,

Nie piszemy postu pod postem, edytujemy stary !

Typie widzisz że to było wklejone? Znawco csa, dupa zapiekła wiec zbanowales zeby miec spokoj na godzine i zdobyc z 5 fragow. Nic nie bylo kierowane do niego z mojej strony, czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? to polecam sie nauczyc.

• Zabawne 1

Tak zapiekła mnie dupa ,  Kurde nawet nie zdobyłem 5 eh myślałem ze godzinka mi wystarczy mogłem dać 2 ... TYPIE napij się melisy to Ci przejdzie bo jesteś tak spięty  jak ostatnia gumka której używałem . zluzuj trochę  , złożyłeś skargę zrozumiałem , miałeś prawo . Więc po co się spinać bez sensu . 

• Nie podoba mi sie 1

Już jest dawno po banie a wy dyskutujecie... 

POvr7x1.png

Temat juz zamknięty ale dodam coś od siebie..

Bardzo proszę aby Admini podejmowali adekwatne i sprawiedliwe decyzje a tutaj sprawiedliwości nie widziałem.. Mrozu również powinien zostać ukarany.(mino to ze to mój znajomy) Żaden gracz nie podlega taryfom ulgowym..

Następnym razem Admin banujacy niech weźmie to pod uwagę. Dziękuję

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania