Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cwaniaK

Nowy Sklep

Polecane posty

Otóż postanowiłem zrobić coś nowego i otóż pojawiło się nowy sklep z rangami itp na naszym forum.

Sklep działa w dwóch formach po stronie webowej i po stronie serwerowej tak jak to było do tej pory, może opisze jak działa strona webowa otóż już nie musimy być na serwerze żeby sobie zakupić vipa została dodana strona strona która za pomocą bazy danych łączy sie z serwerem i dzięki temu ustawia nam flagi ze stroną są dwie opcje albo doda od razu albo po zmianie mapy czyli przeładowaniu plików konfiguracji serwera. Dodana również została opcja kodów promocyjnych dla różnych usług znajdujących sie w sklepie więc zawsze coś się zgarnie w jakimś konkursie czy coś :) Dodany również został wirtualny portfel dzięki jego doładowaniu będziemy mogli zakupić poszczególną usługe. Sklep możecie spotkać na CSGO:MOD, BF4

Sklep w zasadzie prosty do obsługi to co chciałem opisać to opisałem w razie jakich kolwiek problemów związanych zakupem lub nwm doładowaniem portfela pisać do mnie ^^

LINK DO SKLEPU ----> KLIK

Dział sklepu w którym są poddziały gdzie możemy sie do danej sprawy odnieść ---> KLIK

• Lubie to 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania