Skocz do zawartości
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji Starej Gwardii!

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Sprawa wygląda następująco. My jako stara-gwardia.pl i pewna (na reklamę przyjdzie czas) mixownia chcemy połączyć siły. 
Jednym z celów jakie założyliśmy sobie przy połączeniu jest wspólny, funkcjonalny serwer Teamspeak.

Tu pojawia się moja/nasza prośba, a mianowicie chodzi o wsparcie przy zakupie owego serwera.
Wstępnie z kilkoma osobami zdeklarowaliśmy się zebrać kasiorę do przyszłego czwartku tj. 23.01.20r @ MisQuZii@ Seth `@ Huligan@ kutabanero.
Jeśli ktoś chce dorzucić swoją cegiełkę proszę o kontakt z @ MisQuZii@ kutabanero. do czwartku. Gorąco zachęcam. Już wkrótce więcej informacji na temat "FUZJI" i samych mixów.
Pozdrawiam kutabanerko :)

Gorąco zachęcam. Mixy grane codziennie na dobrym poziomie

Miła atmosferka zawsze. Polecam Zagrać

Według mnie to będzie super sprawa dla każdego dobrego gracza, który będzie chciał się sprawdzić w takich mixach. Taka odskocznia od tego całego dd2. @ kutabanero.jest konkretnym grajkiem i myślę, że chłopaki od serwera mixowego też. Ja sam też się dokładam do TS choć póki co to mi nie działa na kompie, ale pracuję nad tym. Oczywiście jak ktoś gra nieco słabiej albo nie czuje tej mocy to również może grać mixy. Nie ma w tym żadnego problemu. Także gwardio szybko się zastanawiać i pisać tutaj swoje odczucia :D

Temat został ZAMKNIĘTY przez administrację.

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zgłoś ten post, a na pewno rozpatrzymy go ponownie.

Temat-zamkniety.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania