Skocz do zawartości
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji Starej Gwardii!
Zaloguj się, aby obserwować  
treim4n

zamknięty Juicy J- Sprawdzenie

Polecane posty

Cześć wszystkim,

Mam dla Was 2 demka naszego opiekuna Juicy. W szczególności interesuje mnie rozpiska @ Moros oraz @ Łapa10, inne wypowiedzi są mile widziane. Dema są bez podanych czasówek, zdam się na Waszą inwencje.

• Nie postarałeś się 1

Rozumiem że demka wrzucone z najdzieją że ktokolwiek coś w nich znajdzie? Autor jak widać sam nic nie widzi na tych demach...
To już kolejne demko na mnie i tym razem nawet nie rozpisane powoli staje się to męczące, jestem stałym graczem, który gra wiele mixów dziennie od wielu lat, który nigdzie nigdy nie został zbanowany, ale jak widać Deadwave w raz 
swoimi kolegami tego nie rozumieją i na siłę próbują wmówić wszystkim że jestem spalony. (Skoro ludzie którzy grają ze mną na co dzień nic nie widzą podjrzenego w mojej grze a są to OPIEKUNI i WŁAŚCICIELE to co wy możecie powiedzieć skoro gracie ze mną tak rzadko) 
Czekam na jakieś konkretne akcje z minutami żebym mógł się wypowiedzieć.

• Lubie to 1
  • Zabawne 1

Gość Moros

Oba dema czyste, a przynajmniej na takie wyglądają. Nawet jeśli Juicy byłby odpalony to nie złapiecie ani jego, ani żadnego innego gościa na tych zlagowanych demach.. Ktoś musiałby naprawdę grać bezczelnie na cheatach lub słabo się kryć, żeby tu cokolwiek komuś udowodnić. Nagrać demo POV lub załatwić lepszy hosting, bo tak to mało kogo da się złapać. 

Tyle ode mnie - dla mnie gracz czysty.

Gość Moros

Temat został ZAMKNIĘTY przez administrację.

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zgłoś ten post, a na pewno rozpatrzymy go ponownie.

E3yPHJj.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania