Skocz do zawartości
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji Starej Gwardii!
Zaloguj się, aby obserwować  
MisQuZii

Regulamin forum

Polecane posty

button_regulamin.png

 

 

 

1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy Forum www.stara-gwardia.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

2. Właściciele Forum www.stara-gwardia.pl, nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych. 

3. Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu www.stara-gwardia.pl postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu www.stara-gwardia.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

6. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

7. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku. 

8. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

9. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany. 

10. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych serwisach będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił. Jeśli uważasz, że dana informacja jest naprawdę godna uwagi i warta polecenia należy zgłosić to do Działu Obsługi Klienta. 

11. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, multimedia, art.’pap) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a Użytkownik notorycznie łamiący ten punkt regulaminu i propagujący tego typu informacje podlega procedurze upomnień.

12. Publikowanie adresów GG, E-mail lub temu podobnych na Forum jest wręcz zabronione. To właśnie Forum stanowi platformę do dyskusji, a nie jest ono jednocześnie książką adresową. Prywatne wiadomości można wysyłać korzystając z adresu mailowego podanego przez Użytkownika w jego profilu.

13. Jeżeli uważasz, że masz dobry pomysł na wątek i spodziewasz się, że przetrwa on dłuższy czas to rozpocznij go. W przeciwnym razie poszukaj odpowiedniego tematycznie wątku i postaraj się tam opisać swój problem czy uwagi.

14. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione, z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych Zasadach korzystania z Forum internetowego www.stara-gwardia.pl.

15. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum. 

16. Należy zakładać wątki w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów. 

17. Podania można pisać raz na 7 dni. W innych wypadkach takie tematy będą karane warnami.

18 Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy (przydatna może się okazać wyszukiwarka, w menu Forum opcja „szukaj”). 

19. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a wybranych przypadkach usuwane. 

20  Pisząc  odpowiedź w podaniach  lub propozycjach  uzasadnij swoją pozycję minimum 3 argumentami. Posty typu "Jestem na tak" lub "Jestem na nie" będą karane.

21. Zakazuje się pisania odpowiedzi neutralnych w jakichkolwiek podaniach lub propozycjach. Będzie to liczone jako zbędny spam.

22. Zakazuje się ustawiania nicków obraźliwych, wulgarnych, o tematyce religijnej. Nicki powinny być pisane wyłącznie "zwykłymi" literami/znakami, zakazuje się używania ozdobnych, nieczytelnych czcionek, gdyż utrudnia to oznaczenie danego użytkownika. 

23. Właściciele forum stara-gwardia.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania