Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dembasss

GTA V

Polecane posty

Może jestem słabym recenzentem, aczkolwiek spróbuję swoich sił.

GTA V - na pewno jest tutaj niejedna osoba, która pokochała GTA San Andreas za charakter gry. Mówię tutaj o czarnych klimatach, wojnach gangów i całej tej gangsterskiej otoczki której na pewno zabrakło w GTA IV. Najnowsza część gry cofa nas w ten lepszy czas. Może być delikatny flashback, bo wracamy znów do Los Santos, miasta w którym odbywała się początkowa akcja San Andreas. (oczywiście mapa o wiele rozbudowana no i graficzka cudo - grałem na PS3). A więc rozpoczynamy swoje misje jako czarny bohater (Franklin) - zwykły gangsterzyna, który ma szalonego kumpla i dziwną ciotkę, ogólnie cały jego life jest oparty na problemach. Po kilku misjach spotykamy drugiego bohatera gry. (Michael) Oficjalnie ten osobnik nie żyje od dłuższego czasu (po skoku postanowił się zaszyć). Ma żonę i córkę które charakteryzuje jedna cecha - są paniami łatwymi + posiada syna który ciągle jara trawkę , gra na konsoli i udaje gangstera. Po kolejnych kilku misjach trafiamy na ostatniego bohatera (Trevor). Jest to stary przyjaciel Michaela, który całe życie myślał że ten nie żyje. Ogólnie postać szalona, ciągle pijany nie potrafi zapanować nad emocjami. Reasumując fizyka gry jest bardzo godna pochwały. Fabuła również , mimo że myślałem że będzie dłuższa. Niektóre misje są bardzo złożone i robi się je naprawdę kawalek czasu. Każdy kto lubi klimaty napadów, zabijania, napadania, jazdy autami i rozwalanie je polubi tą część GTA. Pewnie z tego względu że jest ona bardzo dopracowana, jednakże nie ma co się dziwić skoro Rockstar Games włożyła w nią tyle pieniędzy, które na peeeeeewno zwróciły się z niemałym zyskiem. Jako gracz, polecam tą grę i myślę, że zaciekawiła wiele osób które w nią grały i zaciekawi tych, którzy się jeszcze do niej nie przekonali i nie grali.

To moja pierwsza recenzja, czekam na opinię ;)

• Lubie to 1

ładnie opisałeś grę, grałem w tą grę i przyznam że Grafika i cała reszta jest dopracowana, ale mi nie przypadła do gustu.

Dziękuję za recenzję która nie jednego skusi by w nią zagrać.

ładnie opisałeś grę, grałem w tą grę i przyznam że Grafika i cała reszta jest dopracowana, ale mi nie przypadła do gustu.

Dziękuję za recenzję która nie jednego skusi by w nią zagrać.

Jeżeli kogoś stać na PC, który poradzi sobie z tą grą. Wiadomo w tych czasach to standard, ale z pewnością połowa użytkowników ma przestarzałe komponenty :D

Fajnie opisałeś tą grę, czasami w to gram i wszystko się zgadza lecz ja wolę gta san andreas.